Ana sayfa ÜrünlerKuyu Başı Gövde Kafası

PLS 3 DD Kuyu Başı Muhafaza Başlığı 3000psi Dövme Boru Başlığı

Sertifika
Çin XI‘AN ZZTOP OIL TOOLS CO.,LTD Sertifikalar
Çin XI‘AN ZZTOP OIL TOOLS CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Bize nitelikli ekipman sağlamak için Büyük İş, Çok etkileyici. Çocuklarınızla çalışmaktan onur duyuyorum.

—— Akri Andreas

Umarım ilişki daha güçlü ve daha güçlü olabilir. Değerli çalışmalarınızı takdir edin.

—— Omar Rashid

Güvenilir ortağım, son yıllardaki desteğiniz için teşekkürler, bir sonraki adıma geçelim ... İyi şanslar.

—— Pradeep Abraham

Ben sohbet şimdi

PLS 3 DD Kuyu Başı Muhafaza Başlığı 3000psi Dövme Boru Başlığı

PLS 3 DD Kuyu Başı Muhafaza Başlığı 3000psi Dövme Boru Başlığı
PLS 3 DD Kuyu Başı Muhafaza Başlığı 3000psi Dövme Boru Başlığı PLS 3 DD Kuyu Başı Muhafaza Başlığı 3000psi Dövme Boru Başlığı

Büyük resim :  PLS 3 DD Kuyu Başı Muhafaza Başlığı 3000psi Dövme Boru Başlığı

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: JC Wellhead
Sertifika: API 6A
Model numarası: gövde kafası
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 takım
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Kara, hava, okyanus sevkiyatı için Polywood kasa
Teslim süresi: 30-45 gün
Ödeme koşulları: T/T, L/C, D/P
Yetenek temini: 100 takım / ay

PLS 3 DD Kuyu Başı Muhafaza Başlığı 3000psi Dövme Boru Başlığı

Açıklama
Uygulama: Petrol kuyusu sondaj çalışması kullanım: Kuyubaşı Ekipmanları
Malzeme Sınıfı: DD Üretim Seviyesi: ÜÇ 3
Sıcaklık Sınıfı: sen Standart: API 6A
Ürün adı: Gövde kafası ve Boru kafası çalışma basıncı: 3000psi
Flanş Boyutu: 13 5/8" süreç türü: dövme
Vurgulamak:

Dövme Kuyu Başı Muhafaza Başlığı

,

DD Kuyu Başı Muhafaza Başlığı

,

3000psi Dövme Boru Başlığı

API 6A Petrol Kuyusu Muhafaza Başlığı, Kuyu Başı Ekipmanları için Muhafaza Askılı

 

Petrol kuyusu muhafaza kafaları ile uyumludurAPI 6A spesifikasyonuna, NACE MR-0175 standardına göre, kasa kafası muhafazasıkuyu başı ekipmanının bileşeni ve kuyu başı "A" bölümü olarak adlandırılan, başlangıç ​​Başlığı, en alt gövde veya Braden başı ve kuyu başı Christimas treel'e bağlı.Dipte monte edilen ilk kuyu başı bileşenidir.
 

Muhafaza Başlığı, kuyu başı ekipmanlarının bir parçası olarak, sondaj işleminde kullanılan, yüzey muhafazasının en üst ucuna bağlanan çok önemli bir ekipmandır. Muhafaza başlığı, kuyu başı basıncını kontrol edebilir ve herhangi bir basıncı serbest bırakmak için çıkışlara da sahiptir, mahfaza başlığı, kuyuya yerleştirilen müteakip mahfaza dizileri için bir basınç sızdırmazlığı sağlayabilecek şekilde, mahfaza kafası, ara mahfaza dizilerinin ve üretim mahfazasının askıya alınmasına izin verir.Muhafaza kafası genellikle iletken borunun veya muhafazanın üstüne kaynaklanır veya vidalanır.

 

Gövde kafasının özellikleri

 

 

KALEM TANIM
1 Gövde kafası.Hızlı bağlantı.DD ekşi hizmet malzemesi sınıfı.Alt bağlantı boyutu 13-3 / 8 inç. Alt bağlantı basıncı 3000 psi.Üst bağlantı boyutu 13-5 / 8 inç. Üst bağlantı basıncı 3000 psi.Monogramlı teknik şartname API SPEC 6A.montaj, muhafaza kafası, kompakt stil, 13-5/8 3k hızlı bağlantı üst kısmı 13-3/8 od x 17 inç uzun pup eklem dişi (kilit dişli bileşimi kullanın), bölünmüş taban tabanı, nipeller 2 inç api lp, 2 inç yüzer küresel vanalar, lp'de bull plug 2, lp'de plug bull 2 ​​inç lp, iğneli vanalar 1/2 npt ve gösterge basıncı.(bu parça numarasının tüm bileşenleri gevşek parçalar olarak gönderilmelidir).
2 Gövde askısı.Hızlı bağlantı.Mandrel tipi DD-ekşi servis malzemesi sınıfı.Nominal boyut 13-5 / 8 inç BC diş tipi.Vazgeçme kapağı dahil değildir.Monogramlı teknik şartname API SPEC 6A.assy,gövde askı mandreli,13-5/8 nom x 9-5/8 api bc kutusu thd btm x 10.00 4 tpi stub acme lh harici thd top çalıştırıyor.geçici sınıf 'y';matl sınıfı dd-nl;psl1.
3 Üretim kafası Hızlı bağlantı.DD ekşi hizmet malzemesi sınıfı.Alt bağlantı boyutu 13-5 / 8 inç. Alt bağlantı basıncı 3000 psi.Üst bağlantı boyutu 11 inç. Üst bağlantı basıncı 3000 psi.Monogramlı teknik şartname API SPEC 6A.bölüm b boru makarası hızlı bağlantı 3 k 11 inç nom.3k, üst x 13-5/8 3k pin btm, w/iğne valfi, gösterge basıncı, bld flg, iki adet 2-1/16 api 5k sürgülü valf, halka conta r-24, gövde, çekiç ağır somunu, 16 inç 4- tpi sa, saplama ve somun.(müşteri gereksinimlerine göre) (tüm parçalar monte edilmiş ve hidro-testli sevk edilecektir).
4 Üretim kafası Hızlı bağlantı.DD ekşi servis malzemesi sınıfı.Alt bağlantı boyutu 13-5 / 8 IN.Daha düşük bağlantı basıncı 3000 PSI.Üst bağlantı boyutu 11 IN.üst bağlantı basıncı 3000 psi.monogramlı teknik şartname api spec 6a.'c' bölümü, tbg biriktirme hızlı bağlantı 3k 11 inç nom.3k, üst x 11 3k btm, w/iki 4-1/16 api 3k sürgülü vanalar, halka conta r-37, tutma tertibatı, saplama ve somunlar.

 

 

PLS 3 DD Kuyu Başı Muhafaza Başlığı 3000psi Dövme Boru Başlığı 0

 

 

 

 

 

JC Wellhead hakkında
 
Jingcheng Petroleum Machinery Manufacturing Co., Ltd 2008 yılında kurulmuş olup, petrol sahası kuyu ekipmanlarının tasarımı ve imalatında uzmanız.Biz - YCJC, Çin'de CNPC, GWDC, CCDC için kayıtlı bir tedarikçiyiz.
 
Meslek mühendisleri ile birlikte, petrol sahası sondaj operasyonu ve üretim operasyonunda özel gereksinimleri olan müşterilere Ar-Ge hizmeti de sunuyoruz. Ürettiğimiz ve tedarik ettiğimiz kuyu ekipmanı, muhafaza başlığı, boru başlığı, muhafaza makarası, boru makarası, Sürgülü vana, Şok vanasını içerir. , Çek valf, X-mas ağacı, VR fişi, Boru askısı, muhafaza askısı, Çalıştırma aleti, Aşınma burcu, ara parçası makarası, flanş adaptörü, rakor flanşı, Çekiç rakor, Dirsek, döner mafsal, çapraz blok, Blok Te, refakatçi flanş, alet flanşı, kaynaklı flanş, FC kapısı, FC yuvası, FC gövdesi, API Kelepçesi, API Kelepçe Hub'ı
 
Daha fazla bilgi için bize hoş geldiniz!

 

İletişim bilgileri
XI‘AN ZZTOP OIL TOOLS CO.,LTD

İlgili kişi: Lee M

Tel: 86-13319268557

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)