Ana sayfa

Yancheng Jingcheng Petroleum Equipment Manufacturing Co.,Ltd şirket Profili

şirket Profili

Jingcheng Petroleum Machinery Manufacturing Co., Ltd 2008 yılında kurulmuş olup, petrol sahası kuyu ekipmanlarının tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmıştır.2008'den bugüne YCJC, Çin'de her türlü petrol sahası kuyusu ekipmanı sağlamak için CNPC, GWDC, CCDC için kayıtlı bir tedarikçidir.

 

2012 yılında, JC WELLHEAD markası altında YCJC, Xi'an'da yurtdışı pazarlama yapan bir ofis kurmak için ZZ TOP Oil Tools ile birleşti,

Bu yılların çabalarıyla, kuyu ekipmanlarımız Tayland, BAE, Brezilya, Arjantin, ABD vb. gibi birçok ülkeye ihraç edilmekte ve müşterilerden iyi bir üne kavuşmaktadır.

 

Meslek mühendisleri ile birlikte, petrol sahası sondaj operasyonu ve üretim operasyonunda özel gereksinimleri olan müşterilere Ar-Ge hizmeti de sunuyoruz. Ürettiğimiz ve tedarik ettiğimiz kuyu başlığı ekipmanları arasında kasa başlığı, boru başlığı, muhafaza makarası, boru makarası, Sürgülü vana, Şok vanası bulunmaktadır. , Çek valf, X-mas ağacı, VR fişi, Boru askısı, muhafaza askısı, Çalıştırma aleti, Aşınma burcu, ara parçası makarası, flanş adaptörü, rakor flanşı, Çekiç rakor, Dirsek, döner mafsal, çapraz blok, Blok Te, refakatçi flanş, alet flanşı, kaynaklı flanş, FC kapısı, FC yuvası, FC gövdesi, API Kelepçesi, API Kelepçe Hub'ı

 

Şimdi ZZ TOP Oil Tools, JC wellhead'in merkez ofisi olup, müşterilerin petrol sahası ekipmanının kapsamlı gereksinimlerini karşılamak için esas olarak kuyu ekipmanı satış ve satış sonrası sorumludur, ZZ TOP Oil Tools ayrıca diğer petrol sahası ekipmanları ile çalışır. ZZ TOP grubunda tek elden tedarik yapan distribütör veya ajan olarak fabrika.

 

ZZ TOP Oil Tools ve YCJC, sürekli olarak ürünlerin, teknolojilerin ve sistemin yenilenmesinde ısrar edecek ve müşterilerimize mükemmel ürün ve hizmetler sunmak için çaba gösterecektir.Birlikte çalışmak için içtenlikle hoş geldiniz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Yancheng Jingcheng Petroleum Machinery Manufacturing Co, Ltd bundan sonra JC kuyusu 2008 yılında Yancheng şehrinde kuruldu, 2010 yılında API grubu tarafından denetlendi ve API 6A, API 16A, API 16C sertifikaları aldı. JC kuyusu, CNPC, CNOOC, SINOPEC ve diğer Çin Petrol Sahası Compay firmasının sertifikalı üreticisidir.

2012'de JC wellhead, ZZ TOP Oil Tools ile birleşti ve Xi'an City'de ofisi kurdu. O zamandan beri, ZZ TOP Tayland, BAE, İran, Brezilya, Arjantin gibi küresel müşterilere kuyu ekipmanları tedarik etti. , ABD, Vietnam, Singapur, Endonezya, Nijerya vb ve müşterilerden iyi bir üne sahipti.

2012'den itibaren ZZ Top Oil Tools ile JC wellhead, ürünlerimizi göstermek ve ADIPEC, OTC, IPA vb. İşimizi genişletmek için sergilere katıldı.

resim.alt resim.alt resim.alt resim.alt resim.alt resim.alt resim.alt resim.alt resim.alt resim.alt resim.alt resim.alt
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : JC WELLHEAD

No. Çalışanları : 100~120

Yıllık satış : 3000000-5000000

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Yancheng Jingcheng Petroleum Equipment Manufacturing Co.,Ltd Sertifikalar Çin Yancheng Jingcheng Petroleum Equipment Manufacturing Co.,Ltd Sertifikalar Çin Yancheng Jingcheng Petroleum Equipment Manufacturing Co.,Ltd Sertifikalar Çin Yancheng Jingcheng Petroleum Equipment Manufacturing Co.,Ltd Sertifikalar