Mesaj gönder
Ana sayfa

XI‘AN ZZTOP OIL TOOLS CO.,LTD şirket Profili

şirket Profili

Çin'in XI'AN Şehrinde bulunan ZZ TOP Oil Tools Co., Ltd, 2010 yılından itibaren petrol sahası kuyu içi aletleri ve Kuyu Başı Ekipmanlarının tasarımı, üretimi ve tedariği konusunda tam hizmet vermektedir.

 

2012 yılında, Yancheng Jingcheng Petrolem ile ortak olduk ve kuyu başı ekipmanı, yüzey kuyusu test ekipmanı ve kuyu kontrol ekipmanı tasarımı ve üretiminde uzmanlaşan JCWellhead markasını kurduk.YCJC, Çin'deki CNPC, GWDC, CCDC için her türlü petrol sahası kuyusu ekipmanı sağlamak için kayıtlı bir tedarikçidir.

 

2016 yılında, Techcore oil Tools markası altında kuyu içi aletler fabrikasını yeniden inşa ettik ve sondaj gövdesi test aletlerinin, sarmal boru aletlerinin, kablolu aletlerin Ar-Ge kapasitesini ve üretim kapasitesini genişlettik.

 

10 yılı aşkın bir süredir, hızla büyüyen bir organizasyon haline geldik, şimdi CNC torna tezgahları, Miller, derin delik delme ve delme makinesi ve diğer gelişmiş makinelerle donatılmış iki alt fabrikamız, müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için yeterli üretim kapasitesine sahip.Ve teknik, satış, lojistik ve lider yönetim departmanları dahil olmak üzere profesyonel ve güçlü bir ekip oluşturuyoruz, bu da şirketimizin üretim ve uygun maliyetli kuyu içi aletler sağlama başarısı olmasını sağlıyor ve dünya çapındaki müşteriler için katma değer yaratıyor.

 

Öne çıkan ürünlerimiz aşağıdaki hizmeti içerir:

 

* Kuyu içi Yağ Aletleri

-Matkap gövdesi test araçları (APR araçları):

Tam Geçişli Geri Alınabilir Paketleyici, CHAMP Paketleyici, HPHT Paketleyici, RTTS Sirkülasyon Vanası,

Kopma Diski Sirkülasyon Vanası, RD Emniyet Sirkülasyon Vanası, RTTS Emniyet Bağlantısı, OMNI Vanası, Çok çevrimli Sirkülasyon vanası, Downhole Tester Vanası, Select Tester Vanası, LPR N-Test Vanası, Mekanik Test Vanası, Boru Tester Vanası, Süper Emniyet Vanası, BOP Emniyet Valfi, Kovanlı Tip Tahliye Vanası, Kopma Diski Örnekleyici vb.

 

- Sarmal Boru Aletleri

Konnektör, Çek Valf, Motor Kafası, Döner Yıkama Aletleri, Yüzey Mafsalı bağlantısı,

Kaydırmalı Tip Kelepçe, Merkezleyici vb.

 

- Perforasyon aletleri

Delici, Delici Tabanca Sistemi, Delici Şekilli Şarj Kutusu.

 

- Kablolu Araç Dizisi:İp Soket-Armut Düşürme, İp Soket-Disk&Yay Tipi, İp Soket-Kayma Tipi, Döner Mafsal, Ağır Hizmet Döner Mafsal, Mil-Standart, Mil-Tungsten,Mil-Kurşun Dolgulu, Mil-Tungsten Dolgulu, Mil-Makara, Hızlandırıcı, Bağlantı Kavanozu, Borulu Kavanoz, Yaylı Kavanoz, Hidrolik Kavanoz, Mafsallı Kavanoz, Kama Kilidi Hızlı Bağlantı, BDK Ağır Hizmet QRJ, Kablolu Mafsal Hızlı Bağlantı, Çapraz, Kablolu Mafsallı, Ağır Hizmet Mafsallı, Yaylı Merkezleyici, Yivli Merkezleyici, Silindir Merkezleyici

 

* Kuyubaşı Ekipmanları

 

- Kuyu başlı vanalar:

Sürgülü Vanalar, Tapalı Vanalar, Şok Vanaları, Çek Vanalar, Çamur Vanaları ve çeşitli kuyubaşı vana parçaları vb.

- Kuyubaşı Manifoldu:

Boğma ve Öldürme Manifoldu, Delme Zemin Manifoldu, Çatlatma manifoldu, Kuyu Testi Manifoldu.

- Kuyu Başı Ekipmanı:Wellhead Noel Ağacı / X-Tree, Muhafaza Başlığı, Muhafaza Askı, Boru Başlığı, Boru Askı, Muhafaza Makarası, Boru Makarası, Sondaj Makarası vb.

- Kuyu Başlığı Adaptörü:Ara Parça Makarası / Yükseltici Makara ,Flanş Adaptörü, Rakor Flanşı, Çift Çivili Adaptör Flanşı, Kaynaklı Boyun Flanşı, Kör Flanş, Yardımcı Flanş, Alet Flanşı,

Kuyubaşı Kelepçe ve Hub vb.

- Kuyu Başlı İntegral Bağlantı Parçaları:Çekiç Rakoru, Dirsek, Döner Mafsal, Blok Çapraz, Blok Te, Düz Boru, Boru Döngüleri vb.

- Kuyu Kontrol Ekipmanları:

Dairesel BOP, RAM BOP, Enayi Çubuk BOP, BOP Yığını, Kablolu BOP vb.

- Yüzey Kuyu Test Paketi:

Yüzey Test Ağacı (Akış başlığı), Yüzey Emniyet Valfi (SSV), ESD Sistemi, Veri Başlığı, Şok Manifoldu, Yağ Yön Değiştirme manifoldları, Gaz Yön Değiştirme Manifoldu

 

 

Artık araçlarımız dünya çapında sağlanmakta ve iyi bir itibara sahiptir. Müşterilerimize yüksek verimli ve uzman hizmet sunmaya odaklanıyoruz ve her soruya teknik özelliklere titizlikle yaklaşıyoruz ve her araç ve ilgili parçalar için “İzlenebilirlik, Serileştirme” konusunda ısrar ediyoruz. .

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Yancheng Jingcheng Petroleum Machinery Manufacturing Co, Ltd bundan sonra JC kuyusu 2008 yılında Yancheng şehrinde kuruldu, 2010 yılında API grubu tarafından denetlendi ve API 6A, API 16A, API 16C sertifikaları aldı. JC kuyusu, CNPC, CNOOC, SINOPEC ve diğer Çin Petrol Sahası Compay firmasının sertifikalı üreticisidir.

2012'de JC wellhead, ZZ TOP Oil Tools ile birleşti ve Xi'an City'de ofisi kurdu. O zamandan beri, ZZ TOP Tayland, BAE, İran, Brezilya, Arjantin gibi küresel müşterilere kuyu ekipmanları tedarik etti. , ABD, Vietnam, Singapur, Endonezya, Nijerya vb ve müşterilerden iyi bir üne sahipti.

2012'den itibaren ZZ Top Oil Tools ile JC wellhead, ürünlerimizi göstermek ve ADIPEC, OTC, IPA vb. İşimizi genişletmek için sergilere katıldı.

XI‘AN ZZTOP OIL TOOLS CO.,LTD XI‘AN ZZTOP OIL TOOLS CO.,LTD XI‘AN ZZTOP OIL TOOLS CO.,LTD XI‘AN ZZTOP OIL TOOLS CO.,LTD XI‘AN ZZTOP OIL TOOLS CO.,LTD XI‘AN ZZTOP OIL TOOLS CO.,LTD XI‘AN ZZTOP OIL TOOLS CO.,LTD XI‘AN ZZTOP OIL TOOLS CO.,LTD
1 2 3 4 5 6 7 8
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : JC WELLHEAD

No. Çalışanları : 100~120

Yıllık satış : 3000000-5000000

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin XI‘AN ZZTOP OIL TOOLS CO.,LTD Sertifikalar Çin XI‘AN ZZTOP OIL TOOLS CO.,LTD Sertifikalar Çin XI‘AN ZZTOP OIL TOOLS CO.,LTD Sertifikalar Çin XI‘AN ZZTOP OIL TOOLS CO.,LTD Sertifikalar